Hakkımızda

2007 yılında istanbulda koltuk ve mobilya üretimine başlayan şirketimiz kısa sürede büyüyerek mobilya mağazalarıyla nzincirini genişletmiştir. Otuzdan fazla firmaya koltuk temin neden firmamız marangoz ve koltuk döşeme atölyesiyle özel ölçüde yatak odası ,yemek odası,tv ünitesi,koltuk,kanepe,köşe koltuk vb modellerde üretim yapmaktadır. Bünyemizde Mühendis,İç Mimar,teknik ressam,Grafiker,Yaprak varak ustası,el oymacı & marangoz ustası,döşeme ustalarımız bulunmaktadır.

Tarihçemiz

Vitus Mobilya; 2007 den bu yana güçlü kadrosu ve sahip olduğu engin tecrübeyi modern üretim teknolojileri ile birleştirerek Ofiskoltuklarıve refakatçi koltukları üretiminde adından sıkça söz ettiren bir marka olmuştur..Vitus Mobilya ailesinde bilgi ve teknolojiyi sistemli büyüme hedefleriyle doğru örtüştüren güçlü karar ekibi, Girdiği projeleri en ince ayrıntısına kadar inceleyen ve insan unsurunu, estetiği birinci sırada gören mimari kadro, Kalitesine sonuna kadar güvenen, bilgisini doğru aktaran, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş pazarlama anlayışı, Ülkenin her yanına ulaşabilen güçlü araç ve taşıma filosuyla, doğru bir ekip yer almaktadır. Piyasaların sürekli dalgalandığı, imalatın gün geçtikçe zorlaştığı günümüzde özellikle nihai tüketici memnuniyetinin en üst hassasiyete ulaştığı mobilya sektöründe; adıyla ve kalitesiyle güvenle yürüyen Vitus Mobilya sürekli kendini yenilemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak, onlara mükemmel kaliteli ve sürekli geliştirilen ürün ve hizmetler sunmak, yaşam alanlarında kullanılan ürünlerin kalitesinin artırılması ile insanların güvenliğini ve yaşam standardını yükseltmek.

Vizyonumuz””

Devamlı ve istikrarlı büyüme anlayışı, girişimcili ruhu ve üstün kalite kavramı ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunan, esnek, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

Furma Refakatçi Koltuğu
Furma Refakatçi Koltuğu